Satılık Tam Takım Rsx Yarış Malzemesi

Satılık Tam Takım Rsx Yarış Malzemesi

Özenerek satın aldığım 1 board 2 yelken 1 direk 1 bumba 2 fin ve diğer yedek parçalardan oluşan tam takım halindeki rsx rüzgar sörfü yarış malzemesini satıyorum.

Direk bumba sistemleri ve ekstra parçalar da dahildir. Bütün malzemeler çok temiz olup yelkenlerden birisi suya dahi girmedi.

Rsx yarış takımı uygun fiyatla verilecektir.

“Yarış İçin 2. El Rs:x Rüzgar Sörfü Takımları – Sahibinden Temiz Kullanılmış Satılık Windsurf Rsx Yarış Yelkeni ve Tahtası İlanları

Elinizde bulunan 2.el sahibinden rsx rüzgar sörfü takımlarını ve diğer rüzgar sörfü ekipmanlarını sitemize tamamen ücretsiz ilan vererek rsx rüzgar sörfü yelkeni-tahtası alıcılarına ulaştırarak  satabilirsiniz.

Bunun için daha önceden verilmiş satılık sörf yarış yelkeni ilan altlarına yorum yazabilir; veya görselleriyle birlikte elinizdeki rüzgar sörfü takımına ait ilan metnini topluluklar@gmail.com adresine gönderebilirsiniz. Ayrıca hiç kullanılmamış sıfır rüzgar sörfü tahtalarını da pek yakında yayınlamaya başlayacağız”

İstanbul da Rüzgar Sörfü Yapmak - TYF Belgeli Tecrübeli Eğitmenlerden Windsurf Eğitimi, Çocuklar İçin Yaz Rüzgar Sörfü Okulu ve Yıl Boyunca Windsurf Antrenmanları İçin Arayabilirsiniz Telefon 0532 5413745“Satılık Tam Takım Rsx Yarış Malzemesi” için 2 yorum

  1. Şu anda elimizde 2.el Techno 293 board bag olmadığından yardımcı olamıyoruz. Saygılarımızla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir