IWC 2020 İçin Satılan Windsurf Eğitim Kiralama Sürelerini Uzattı

Merhaba

İstanbul Windsurf Center ailesi olarak, Covid-19 virüs salgını ile ilgili yaşanan üzücü gelişmeleri yakından takip ediyoruz. İçinde bulunduğumuz bu durumda; bizim için her şeyden önemlisi öğrencilerimizin sağlığı ve güvenliği.

2020 yılı içerisinde satın alınan kampanyalı eğitim/kiralama hizmetlerinin son kullanım tarihi öğrencilerimizi mağdur etmemek adına, 1 Haziran 2020’den daha ileri bir tarihe alınacaktır.

Evde kalın, sağlıkla kalın!
Rüzgarlı günlerde görüşmek dileğiyle..
– IWC –

İletişim:
istanbulwindsurf@yahoo.com
05325413745 / 05366631245

Covid-19 Belirtileri Nedir? Nasıl Tanı Konulur

Covid-19 Nedir? Belirtileri Nedir? Nasıl Bulaşır? Kimler Risk Altında? Tanı Nasıl Konulur? Korunma Yolları? Videolar Kamu Spotları Afişler Rehber Sunumlar Algoritmalar Formlar Billboard-CLP ve Sağlık Çalışanları İçin Koruyucu Ekipman Kullanım Önerileri T.C.Sağlık Bakanlığı sitesinde

T.C.Sağlık Bakanlığı Korona Virüsü Bilgilendirme Sitesi Açtı

Corona virüsü için internet sitesi açıldı!

Sağlık Bakanlığı, Corona virüsü ile mücadelede vatandaşların hastalık riskini online sorgulayabilecekleri ‘Korona Bilgilendirme Websitesi’nin yayına girdiğini, ilk bir saatte 100 bin kişiye ulaştığını açıkladı.

20:44 – 19 Mart 2020

Haberler

Dünya

Corona virüsü için internet sitesi açıldı!

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, daha önce 184 hattından yapılan uygulamanın şimdi de ‘ koronaonlem.saglik.gov.tr ’ üzerinden hizmete sunulduğu bildirildi.

Sistemin makine öğrenme algoritması ile çalıştığı belirtilerek, şu ifadelere yer verildi:

* Sistem vatandaşa son 14 gün içerisinde; yurtdışı seyahati, hangi şehirde bulunulduğu, herhangi bir sağlık merkezinde bulunulup bulunulmadığı, solunum yolu hastası biriyle temas olup olmadığı, kronik hastalık geçmişi ve hastalık belirtilerine ilişkin sorular soruyor.

* Sistem, aldığı sonuçlara göre vatandaşa bir ön değerlendirme sunuyor. Ön değerlendirmenin yüksek riskli çıkması halinde sistem, bir sağlık tesisinin ziyaret edilmesini öneriyor. Web sitesinin uygulamaya girmesiyle ilk bir saatte 100 bin kişiye ulaştı.

Açıklamada ayrıca, sistemin çok kısa bir süre içerisinde İngilizcesinin yayına alınacak ve dünyanın kullanımına sunulacağı kaydedildi. DHA

koronaonlem.saglik.gov.tr