Kafes Dalışı Nedir

Kafes Dalışı Nedir Nerelerde Nasıl Yapılır

Türkiye’de pek fazla yapılmamasına rağmen; bir kafes dalışı macerasıyla korkularınızla yüzleşebilir ve derinlerin canlıları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Yaygın olarak dünyada yapılan kafes dalışı köpekbalıklarını akla getirmekle birlikte ülkemizde genellikle su altındaki doğayı görmeniz ve fazla büyük olmayan balıkları beslemeniz için iyidir. Doğanın saf halini görüp, hayranlık duyma şansı… Çelik bir kafesin içindesiniz, sessizce etrafınızda olan biteni izliyorsunuz; kim bilir şansınıza bir büyük beyaz olmasa da küçük bir köpekbalığı çıkabilir. Bu aktiviteye katılmak için mutlaka bir tüplü dalış lisansına veya dalış deneyimine ihtiyacınız yoktur.

Bu arada, fotoğrafı önemsemeyin; Türkiye’de bir dalış kafesi bulsanız bile, fotoğraftaki gibi bir görüntüyle karşılaşmanızın hemen hemen imkansız olduğunu düşünüyoruz.

Kafes Dalışı Nedir Fiyatları Nerelerde Yapılır Kafes Dalışı Lokasyonları Fiyatı

Türkiye’de kafes dalışı aktivitesi/sporu yapan yerler; bölgelerini iletişim bilgilerini ve kendileri hakkındaki açıklamayı, kampanyalarını, belki de güncel eğitim fiyatlarını, kiralama fiyatını topluluklar@gmail.com adresine gönderdiklerinde burada yayınlanacaktır.

Ayrıca sitemize destek olmak istiyorsanız maddi veya ayni çeşitli sponsor sistemlerimiz de mevcuttur. Kafes dalışı web sayfasına sponsor olma isteğinizi, ürün-ekipman sponsorluğunuzu topluluklar@gmail.com adresine yazabilirsiniz

İstanbul da Rüzgar Sörfü Yapmak - TYF Belgeli Tecrübeli Eğitmenlerden Windsurf Eğitimi, Çocuklar İçin Yaz Rüzgar Sörfü Okulu ve Yıl Boyunca Windsurf Antrenmanları İçin Arayabilirsiniz Telefon 0532 5413745“Kafes Dalışı Nedir” için bir yorum

 1. Marmaris’teki popüler dalış noktaları aşağıdadır. Sevgiler…
  1. Baca Mağarası
  2. Sarı Mehmet Burnu
  3. Keçi Adası Feneri
  4. Hayıtlı Dalış Noktası
  5. İnce Burun Feneri
  6. Abdi Reis Koyu
  7. Kadırga Koyu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir