İstanbul Windsurf Center da Eğitimler Yıl Boyu Devamlı

Hem keyifle sörf yapmak hem de windsurf spor dalında yarışmak isteyen genç yaşlı sörfçülerin uğrak yeri İstanbul Windsurf Center eğitimlerine yıl boyu devam ediyor.

Sezonun kapanmasından sonra ekim kasım aralık ocak şubat mart ve nisan aylarında da eğitim, öğretim ve antrenman var…

Hatta ben de şu anda suya çıkmak üzere okula doğru hareketlendim; vapurdayım…

15.00 de A takımıyla birlikte sudayım; bakın bir evvelki antrenmanlarında ne yazmışlar…

Yılın tamamında denize çıkıp antrenman yapan yarışçılarımız olduğu gibi slalom sörfçüleri olarak tabir edilen sporcularımız da denizde kaymaya devam ediyorlar….

07.12.2020 tarihinde İstanbul/Caddebostan’da suya çıkarak antrenman yapan Marmara Yelken Kulübü Rüzgar Sörfü Şubesi sporcularından fotoğraf kareleri aşağıda… Kendilerine başarılarının devamını diliyoruz.

İstanbul Kadıköy Caddebostan’da Rüzgar Sörfü Antrenmanı
İstanbul Kadıköy Caddebostan’da Windsurf Antrenmanı
Tur 377 Windsurf Duck Jibe ( Göktuğ sen üşümüyor musun? )
Marmara Yelken Kulübü Sporcuları İstanbul Kadıköy Caddebostan’da Windsurf Antrenmanında
İstanbul da Rüzgar Sörfü Yapmak - TYF Belgeli Tecrübeli Eğitmenlerden Windsurf Eğitimi, Çocuklar İçin Yaz Rüzgar Sörfü Okulu ve Yıl Boyunca Windsurf Antrenmanları İçin Arayabilirsiniz Telefon 0532 5413745“İstanbul Windsurf Center da Eğitimler Yıl Boyu Devamlı” için 2 yorum

  1. Soru : Ruzgar sorfu egitimine/antrenmanına gelirken ne giymem gerekiyor? Cevap : Yaz aylarında tisort, sort veya mayo ile gelmeniz, kıs aylarında ise size tavsiye edecegimiz giysileri getirmeniz gerekmektedir. Ruzgar sorfu icin gerekli diger butun ekipmanlar Istanbul Windsurf Center tarafından saglanacaktır.

  2. Soru : Ruzgar sorfu egitimlerini tamamladiktan sonra Istanbul Windsurf Center kulubune devam edebilir miyim? Cevap : Tabii ki; ruzgar sorfu baslangic egitimini basariyla aldiysaniz orta ve ileri seviye ruzgar sorfu egitimlerine gecebilir, ruzgar sorfu ekipmanlarini kiralayarak gozetimimiz altinda guvenle ruzgar sorfu yapabilir belki de antrenorumuz uygun gordugu takdirde ruzgar sorfu yarisci yetistirme antrenmanlarina katilabilir, belki de kulubumuzun ruzgar sorfu takiminda yarisma sansini elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir