Yeni Model Kite Sörf Paraşütü

Modern tasarım teknikleri uçurtma performansını daha önce hiç görülmemiş seviyelere çıkardı. Çok uzun zaman önce bir uçurtmadan bir alanda bir uçurtma yapmak imkansızdı. Yüksek atlayan bir uçurtma mı, yoksa iyi sürme dalgaları olan bir uçurtma mı? ikisine birden sahip olamazdın.

Artık en son teknolojiler ve tasarım uzmanlığı ile donanmış, geniş bir kullanım yelpazesinde gerçekten mükemmel uçurtmalar geliştirebiliriz. Nano, tasarımdaki bu yeni dönemi kapsıyor ve yaptığımız uçurtmaların en yüksek toplam uçurtma performansı puanını belirliyor.

FREERIDE ,

Aşamalı serbest sürüş için Benchmark. Hafif ve duyarlı kontrol, Nano’nun tüm performans potansiyelini kullanmayı kolaylaştırır. Tak ve çalıştır veya bir sonraki seviyeye iten Nano, uçurtma oturumlarından en iyi şekilde yararlanır.

JUMP,

Nano, hava oyununuzu bir sonraki seviyeye taşımayı kolaylaştırır. İlk atlamadan serbest stil ve mega döngülere kadar. Nano, mükemmel kaldırma, stabilite, sürüklenme, döngü hızı ve en önemlisi sezgisel kontrole sahiptir. Atlayışınızın her aşamasında, yumuşak kontrollü iniş için pozisyonunuzu güvenle ayarlayabilirsiniz.

Yeni Model Kite – Uçurtma Sörfü Paraşütü

DRIFT,

Rüzgar penceresinde otururken hafif, dengeli ve duyarlı direksiyon. Bu, uçurtma rüzgâr sörfü ve folyolamayı iterken Nano’ya mükemmel kontrol sağlar. Eşsiz sürüklenme ve kontrol.

Nano, Switch hattındaki Element’in yanında bir Arazi Geçişi uçurtması olarak oturur. Her iki model de çok çeşitli disiplinlerde mükemmeldir, ancak her iki uçurtma da farklı tasarım parametrelerinden gelir.

TASARIM Nano daha hafif, daha az payanda, daha düşük görünüm, basit dizgin, daha dolgun kanat uçları, daha yüksek profildir.

PERFORMANS Nano’nun daha duyarlı / daha hafif bir çubuk kontrolü ve daha hızlı dönüş / döngü hızları vardır.
Eleman, dönüşlerde daha düz hat hızına ve gücüne sahiptir. Bu, Element’e Nano’nun daha çevik ve duyarlı hissettiği bir hız ve güç hissi verir.

İstanbul da Rüzgar Sörfü Yapmak - TYF Belgeli Tecrübeli Eğitmenlerden Windsurf Eğitimi, Çocuklar İçin Yaz Rüzgar Sörfü Okulu ve Yıl Boyunca Windsurf Antrenmanları İçin Arayabilirsiniz Telefon 0532 5413745Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir