Slalom Windsurf Yelken Pazarı 2020 Araştırma Raporu

Slalom Windsurf Yelken Pazarı 2020: Büyüklük, Pay, Eğilimler, Büyüme Faktörleri, Tarihsel Analiz, Fırsatlar Araştırma Raporuna Göre Global Endüstriye Genel Bakış
Global Slalom Windsurf Yelken Market 2020 Endüstri araıtırma raporu, küresel pazar trendine odaklanarak Slalom Windsurf Yelken endüstrisinin karakteristik ve derinlemesine bir çalışmasıdır. Rapor, küresel Slalom Windsurf Yelken’lere tür, uygulama ve coğrafyaya göre ayrıntılı pazar bölümlendirme ile genel bir bakış sunmayı amaçlamaktadır. Küresel Slalom Windsurf Yelken pazarının önümüzdeki dönemlerde yüksek büyümeye tanık olması bekleniyor. Rapor, önde gelen piyasa oyuncularının pazar durumu hakkında önemli istatistikler sağlar ve pazardaki önemli eğilimleri ve fırsatları sunar.

Bu Raporun Örnek Bir Kopyasını Alın – www.precisionreports.co/enquiry/request-sample/14988660

Raporun Kapsamı:

Bu rapor sadece Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya-Pasifik, Güney Amerika, Orta Doıu ve Afrika’da, Üreticiler, Bölgeler, Tip ve Uygulama Bazında Global Slalom Windsurf Yelken Pazarına odaklanmaktadır. Bu rapor, pazarı tür, uygulama, bölgeler ve üreticilere göre sınıflandırır.

Küresel Slalom Windsurf Yelken pazar 2020 araştırması, tanımlar, sınıflandırmalar, uygulamalar ve endüstri zinciri yapısı dahil olmak üzere endüstrinin temel bir genel görünümünü sunar. Küresel Slalom Windsurf Yelken pazar analizi, kalkınma eğilimleri, rekabetçi peyzaj analizi ve kilit bölge kalkınma durumu dahil olmak üzere uluslararası pazarlara sunulmaktadır. Kalkınma politikaları ve planları tartışılmakta, üretim süreçleri ve maliyet yapıları da analiz edilmektedir. Bu rapor aynı zamanda ithalat / ihracat tüketimini, arz ve talebi Rakamlar, maliyet, fiyat, gelir ve brüt marjlarını da belirtmektedir.

Bu raporu satın almadan önce bilgi

www.precisionreports.co/enquiry/pre-order-enquiry/14988660

Slalom Windsurf Yelken Pazar Raporunda En iyi anahtar oyuncular listesi:

Northwave
Naish Windsurfing
RRD Roberto Ricci Designs
Simmer
North Sails Windsurf
NeilPryde Windsurfing
Exocet
Gun Sails
Point-7 International
Mauisails
The Loft

Analiz, yatırım fizibilitesini değerlendirmek için gelecekteki tahminlerle birlikte küresel Slalom Windsurf Yelken pazarının kapsamlı bir incelemesini sunmaktadır. Rapor ayrıca, tahmin dönemi boyunca Slalom Windsurf Yelken piyasasının hem nicel hem de nitel analizlerini içermektedir. Rapor ayrıca iş fırsatlarını ve genişleme kapsamını da ele alıyor. Bunun yanı sıra, Slalom Windsurf Yelken piyasasına yönetici düzeyinde bir plan vermek için piyasa tehditleri veya engelleri ve düzenleyici çerçevenin etkisi hakkında fikir vermektedir. Bu, şirketlerin kararlarını daha iyi bir ıekilde strateji oluşturmalarına ve sonunda iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak amacıyla yapılır.

Dünya çapında küresel Slalom Windsurf Yelken pazarının analiz edilmesine yardımcı olan tablolar ve rakamlarla bu araştırma, sektörün durumu hakkında önemli istatistikler sağlar ve piyasaya ilgi duyan şirketler ve bireyler için değerli bir rehberlik ve yön kaynağıdır.

Kapsanan Başlıca Uygulamalar:

Yeni başlayanlar için
Profesyonel kullanıcılar için

Bu raporun çalışma hedefleri:

Küresel Slalom Windsurf Yelken pazar büyüklüğünü (değer ve hacim) şirkete, önemli bölgelere / ülkelere, ürünlere ve uygulamaya, 2014-2018 tarihçesi verilerine ve 2026’ya tahmin etmeye göre incelemek ve analiz etmek.
Slalom Windsurf Yelken pazarının çeşitli alt segmentlerini tanımlayarak yapısını kavrayabilme.
Pazarın büyümesini etkileyen temel faktörler (büyüme potansiyeli, fırsatlar, itici güçler, sektöre özgü zorluklar ve riskler) hakkında ayrıntılı bilgi paylaşmak.
Önümüzdeki birkaç yıl içinde satış hacmi, değer, pazar payı, pazar rekabet ortamı, SWOT analizi ve geliıtirme planlarını tanımlamak, tanımlamak ve analiz etmek için kilit küresel Slalom Windsurf Yelken üreticilerine odaklanıyor.
Slalom Windsurf Yelken; bireysel büyüme eğilimleri, gelecekteki beklentiler ve bunların toplam pazara katkısı açısından analiz etmek.
Slalom Windsurf Yelken alt pazarlarının değerini ve hacmini kilit bölgelere göre (ilgili kilit ülkelerle birlikte) yansıtmak.
Genişletmeler, anlaşmalar, yeni ürün lansmanları ve pazardaki satın almalar gibi rekabetçi gelişmeleri analiz etmek.
Kilit oyuncuları stratejik olarak profillemek ve büyüme stratejilerini kapsamlı bir şekilde analiz etmek.

Bu rapor için yıl sayısı:

Tarihi Yıllar: 2014-2018
Baz Yılı: 2020
Tahmini Yıl: 2020
Tahmin Süresi: 2020-2026

Kilit Paydaşlar:

Hammadde tedarikçileri
Distribütörler / tüccarlar / toptancı / tedarikçiler
Devlet kurumları ve STK’lar dahil düzenleyici kurumlar
Ticari araştırma ve geliştirme (Ar-Ge) kurumları
İthalatçılar ve ihracatçılar
Devlet kurumları, araştırma organizasyonları ve danışmanlık firmaları
Ticaret birlikleri ve sanayi kuruluşları
Son kullanım endüstrileridir….

Rüzgar Sörfü Eğitmenliği

Rüzgar sörfünü yaygınlaştırmak, bilimsel tekniğine uygun öğretmek, dünya kriterlerinde eğiticiler yetiştirmek, eğiticileri MEB dahilinde eğitmek ve eğitilen kişileri belgelendirme konularında Türkiye’de Tyf (Türkiye Yelken Federasyonu) ve Meb (Milli Eğitim Bakanlığı) işbirliği ile çeşitli dönemlerde Rüzgar Sörfü Eğitmenliği kursları açılmaktadır.

Bu kursları Tyf resmi sitesi ile takip edebileceğiniz gibi buradan da takip edebilirsiniz.

Rüzgarımız bol, her şey gönlümüzce olsun 😉

Muğla İl Birinciliği Yelken Yarışları

Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) ve Muğla Gençlik ve Spor Müdürlüğünce düzenlenen altı etaptan oluşan yarışların ilk etabına optimist, laser ve rüzgar sörfü sınıfında 10 kulüpten 134 sporcu katıldı. Muğla Gençlik ve Spor Müdürlüğü Bitez Spor Tesisleri’nden denize açılan sporcuların, saatteki hızı 30-40 kilometre arasında değişen rüzgarlı havada dalgalarla ve birbirleri ile mücadelesinde renkli görüntüler oluştu.

Muğla İl Birinciliği Yelken Yarışları

Zaman zaman zor anlar yaşayan sporculara, parkurdaki görevliler ve antrenörleri yardımcı oldu. Rüzgar sörfü sınıfındakiler iki yarış, optimist ve laser sınıfındakiler de 3’er yarış yaptı. Optimist sınıfında son yarışın başlamasından sonra rüzgarın saatteki hızının 45 kilometreye ulaşması nedeniyle yarış kurulu can güvenliği için optimist junior yarışını iptal ettiğini duyurarak, sporcuları kıyıya gönderdi.

Marmara Yelken’de Windsurf Şenliği

Marmara Yelken Kulübünde Windsurf Şubesi Açılmasının Şerefine Şenlikler Devam Ediyor….

1 Haziran’a kadar kullanmak şartıyla 600 TL yerine 350 TL ye windsurf eğitimi kurslarını 8 Mart’a kadar satın alabilirsiniz…

Katılımlar için kontenjan olduğundan bence son güne bırakmadan hemen arayın, kaydınızı yaptırın 1 hazirana kadar kullanıp windsurfü öğrenmeye adım atın…

Hadi arayın 05325413745