Denizde Yoga

Sıcak yaz günlerinde serin suyun üzerindeki sup tahtasıyla denizde yoga yapmak isteyenler caddebostan sahillerini dolduruyor…

Özellikle pandemi sonrasında doğayla barışan insanlar kızlı erkekli ellerinde sup küreği belki de yanlarında can yoldaşları kedi köpek benzeri hayvanlarıyla hem yoga yapmanın hem de denizde gezintinin keyfini çıkartıyorlar…

İstanbul Sahillerinde Denizde Yoga Yapanlar

İstanbul’da denizde yoga yapmak isteyenler için caddebostan sahilindeki İstanbul Windsurf Center Serhan Balcı yönetimindeki kalitesiyle parmak ısırtıyor…

Denizde Yoga – Denizde Pilates

Yine Ege sahilleri ve Bodrum’da denizde yoga yapmak isteyenler için İwc ortak girişimi oliridersclub.com da Gündoğan’da denizde yoga severlerin hizmetinde…

Yeni Model Kite Sörf Paraşütü

Modern tasarım teknikleri uçurtma performansını daha önce hiç görülmemiş seviyelere çıkardı. Çok uzun zaman önce bir uçurtmadan bir alanda bir uçurtma yapmak imkansızdı. Yüksek atlayan bir uçurtma mı, yoksa iyi sürme dalgaları olan bir uçurtma mı? ikisine birden sahip olamazdın.

Artık en son teknolojiler ve tasarım uzmanlığı ile donanmış, geniş bir kullanım yelpazesinde gerçekten mükemmel uçurtmalar geliştirebiliriz. Nano, tasarımdaki bu yeni dönemi kapsıyor ve yaptığımız uçurtmaların en yüksek toplam uçurtma performansı puanını belirliyor.

FREERIDE ,

Aşamalı serbest sürüş için Benchmark. Hafif ve duyarlı kontrol, Nano’nun tüm performans potansiyelini kullanmayı kolaylaştırır. Tak ve çalıştır veya bir sonraki seviyeye iten Nano, uçurtma oturumlarından en iyi şekilde yararlanır.

JUMP,

Nano, hava oyununuzu bir sonraki seviyeye taşımayı kolaylaştırır. İlk atlamadan serbest stil ve mega döngülere kadar. Nano, mükemmel kaldırma, stabilite, sürüklenme, döngü hızı ve en önemlisi sezgisel kontrole sahiptir. Atlayışınızın her aşamasında, yumuşak kontrollü iniş için pozisyonunuzu güvenle ayarlayabilirsiniz.

Yeni Model Kite – Uçurtma Sörfü Paraşütü

DRIFT,

Rüzgar penceresinde otururken hafif, dengeli ve duyarlı direksiyon. Bu, uçurtma rüzgâr sörfü ve folyolamayı iterken Nano’ya mükemmel kontrol sağlar. Eşsiz sürüklenme ve kontrol.

Nano, Switch hattındaki Element’in yanında bir Arazi Geçişi uçurtması olarak oturur. Her iki model de çok çeşitli disiplinlerde mükemmeldir, ancak her iki uçurtma da farklı tasarım parametrelerinden gelir.

TASARIM Nano daha hafif, daha az payanda, daha düşük görünüm, basit dizgin, daha dolgun kanat uçları, daha yüksek profildir.

PERFORMANS Nano’nun daha duyarlı / daha hafif bir çubuk kontrolü ve daha hızlı dönüş / döngü hızları vardır.
Eleman, dönüşlerde daha düz hat hızına ve gücüne sahiptir. Bu, Element’e Nano’nun daha çevik ve duyarlı hissettiği bir hız ve güç hissi verir.

Cape Bodrum Yelken ve Windsurf Bodrum Gündoğan’da

Cape Bodrum 2020 yazına Yelken ve Windsurf rüzgarıyla başlıyor
Güvenli Tatil Güvenli Sporlarla taçlanıyor
Yelken ve Windsurf heyecanı bu yaz oLi Riders Club farkı ile Cape Bodrum’da

2020 Yazında Güvenli Tatilin Adresi Olacak Safe Hotel programı üyesi olan Cape Bodrum Luxury Hotel Yelken ve Windsurf heyecanını bu sporların lider ve önde gelen kuruluşu oLi Spor Kulübü işbirliği ile Gündoğan sahiline taşıyor.

Yelken, Windsurf, Kitesurf, Kaykay, Snowboard gibi aksiyon sporlarda lider ve öncü olan oLi Spor Kulübü Türkiye ve Dünya’da Şampiyonluklar ,üst dereceler alan sporcuları ve düzenlediği Dünya ve Avrupa Şampiyonları ile aksiyon sporları platformunu büyütmeye devam ediyor. 2020 yazında Bodrumda hayata geçecek oLi Riders Club ile kaliteli, Dünya standartlarında hizmet anlayışını Türkiyenin en deneyimli eğitmen kadrosu ve son model ekipmanlarla birlikte Cape Bodrum’a taşıyor,

Bodrumda Rüzgar Sörfü Yelken ve Su Sporları Okulu

İstanbul’daki tesislerinin ardından oLi partner markaları Yelken Yat Eğitiminin önemli markası Poseidon Sailing ve Windsurf dünyasının en önemli markası İstanbul Windurf Center oLi Riders Club’ın Cape Bodrumdaki iki ana sporunun yönetimini üstleniyor. Bu iki markanın yaratcıları ve aynı zamanda oLi Spor Kulubü Yönetim kurulu üyeleri Berk Otuç ve Serhan Balcı İstanbul’daki hizmetlerini ve kaliteyi Bodruma taşımak için heyecanla çalışıyorlar.

oLi Spor Kulübü Başkanı ve Türk Yelken Vakfı Yönetim Kurulu üyesi Kerem Mutlu Cape Bodrum ile yaptıkları uzun soluklu işbirliği için çok heyecanlı olduklarını belirtirken aynı zamanda Uluslararası Spor Organizatörü kimliği ile Ülke çapında ve Global yelken, surf ve spor etkinliklerini bu sporlara tutkun kitlelerle Bodruma taşımak için çalışacaklarını ve Cape Bodruma dünya standartlarında bir hizmeti getireceklerini belirtiyor.

Bodrumda Windsurf Yelken ve Su Sporları Okulu

Daima en üst seviyede olan hijyen standartlarının yanı sıra, sağlık hizmetlerine erişimi kolaylaştıran önlemleri ve Covid-19 eğitimlerini tamamlamış deneyimli ekibi ile yeni normalin en ayrıcalıklı halini misafirlerine sunan Cape Bodrum uluslararası Yelken birliklerinin Covide19 programlarını Türkiye’de uygulayan oLi Riders Club ile misafirlerine Güvenli Tatil ve Güvenli Spor hizmetini birlikte veriyor.

oLi Riders Club çatışı altında Çocuklar ve Büyüklere Temel, Orta, İleri seviye Yelken ve Denzcilik eğitim paketleri, Windurf eğitim paketleri hem fit hem dingin olmak isteyenlere SUP eğitimleri ve SUP&Yoga sınıfları gibi harika seçenekler bulunuyor.

Deneyim odaklı lüks anlayışıyla fark yaratan Cape Bodrum’da oLi Riders Club farkı ile Yelken ve Surf tutkusunu yaşayarak tatilini sıradan olmaktan çıkarmak, Yeni güvenli sporlar öğrenmek rüzgar ve denizin tadını çıkartmak, teninizdeki tuzun keyfini yaşamak için 15 Hazirandan itibaren oLi Riders Club sizleri bekliyor…

Oli Riders Club

Oli Riders Club

Bodrum Gündoğan’da Faaliyete Başladı…

OLİ Riders Club 0 531 250 86 87

berk@olispor.com.tr

ORC @ Bodrum

Escape Beach & Lounge

İstanbuldaki tesislerinin ardından oLi partner markaları Yelken Yat Eğitiminin önemli markası Poseidon Sailing ve Windsurf dünyasının en önemli markası İstanbul Windurf Center oLi Riders Club’ın Cape Bodrumdaki iki ana sporunun yönetimini üstleniyor,Bu iki markanın yaratcıları ve aynı zamanda oLi Spor Kulubü Yöneticim kurulu üyeleri Berk Otuç ve Serhan Balcı İstanbuldaki hizmet ve kaliteyi Bodruma taşımak için heyecanla çalışıyorlar…