Sörf Yaparken Müzik Keyfi

Sörf Yaparken Müzik Keyfi

Su sporları için çeşitli aksesuarların satışını yapan Avustralya firması Swimman; rüzgar sörfü ve dalga sörfü yapan sörfçüler için yeni ürününü satışa sundu.

Rüzgar sörfü veya dalga sörfü ile ilgilenenler için bire bir olan Swimman Surfari standart su geçirmez paketi, yüksek kaliteli müzik keyfini ekstrem sporlarda yaşamayı mümkün kılıyor.

Swimman Surfari paket içeriğindeki iPod ile çalışan kulaklıklar sadece su geçirmezlik değil, hız barındıran uç su sporlarına uygun kafa ve kol bandıyla birlikte bir paket halinde satılıyor.

Bu sayede dalgaların arasında özgürce sörf yaparken kulaklıklarınız kulağınızdan düşmüyor. Özel ergonomik tasarımı sayesinde, kafa ve kol bantları hareket özgürlüğünüzü kesinlikle kısıtlamıyor ve su geçirmez kılıfla birlikte ipod müzik sisteminiz üzerinizde güvende kalıyor.

Türkiye’de henüz satılmaya başlanmayan Swimman Surfari’yi Türk rüzgar sörfçüleri ve dalga sörfçüleri ne yazık ki şimdilik amazon.com üzerinden tedarik etmek durumundalar.

Ürün Türkiye’de satılmaya başlarsa, satıcıyı buradan ilan edeceğiz.

Rüzgarınız ve dalganız bol olsun 🙂

İstanbul da Rüzgar Sörfü Yapmak - TYF Belgeli Tecrübeli Eğitmenlerden Windsurf Eğitimi, Çocuklar İçin Yaz Rüzgar Sörfü Okulu ve Yıl Boyunca Windsurf Antrenmanları İçin Arayabilirsiniz Telefon 0532 5413745Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir