Akyaka’da Tatil Harika

Tatil tercihiniz sessiz sakin ve doğa harikası bir yer ise mutlaka Muğla’nın şirin beldesi olan Akyaka’yı ziyaret etmelisiniz.

Bahçelerinde begonviller olan korunaklı bir mimari yapıya sahip evleri, sakin sokakları, eşsiz doğası ile kafa dinleme tatili için tercih edilebilecek bir numaralı mekanlardan birisi Akyaka.

Tatil beldelerinde karşımıza çıkan en büyük problem genellikle yükse fiyat ve hizmet personelinin yer yer saygısız ve özensiz tavırlarıdır. Bu iki soruna Akyaka’da bulunan mekân ve tesislerde rastlamanız oldukça zor.

Güler yüzlü personelleri adeta beldenin sakinliğini yansıtıyor. İstediğiniz hizmeti alırken size yardımcı olmaları konusunda kendilerine mutlaka tam puan vereceksiniz. Mekanların ve tesislerin personel seçimini olumlu bulduktan sonra gelelim fiyat anlayışına.

Akyaka’da Sessiz Sakin Tatil Harika…

Özellikle son dönemlerde tatilcilerin en büyük şikâyeti mekanların oldukça yüksek fiyat politikası olmaya başladı. Bu yüksek fiyat politikası yüzünden dilediğiniz tatili rahat bir biçimde, bütçenize uydurarak yapmak oldukça zorlaşmış durumda.

Ancak Akyaka beldesinde bulunan mekanlar sizleri bu konuda oldukça koruyan ve rahat ettiren türden yerler. Tesislerde konaklamak istediğinizde diğer tatil bölgelerinde olduğu gibi bir fiyatla kesinlikle karşılaşmıyorsunuz. Aynı zamanda alternatif olarak çok sayıda apart evler mevcut ve oldukça güzel kamp alanlarını içerisinde barındıran Akyaka bölgesinde yeme içme konusunda da aynı uygun fiyatlarla karşılaşacaksınız. Mekanların uygun fiyat politikaları kafanızı dinlediğiniz tatil sürecinde cebinizi de yormadan sizi ağırlıyor.

Akyaka tatilinizde huzurun yanında birkaç aktivite ile tatilinizi daha renkli ve hareketli bir hale getirebilirsiniz. Beldede kano kiralayarak sakin denizde kona çekebilir, rüzgar sörfü ile heyecan yaşayabilirsiniz.

Ayrıca doğa yürüyüşleri yaparak güne enerjik başlayabilirsiniz. Birçok tekne turu seçeneği ile Ege’nin eşsiz koylarını ziyaret ederek her koyda denize girmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Azmak çayının buz gibi suyuna girebilir ve azmak turunda ördekler ve eksiz balıkları gözlemleme olanaklarına ulaşabilirsiniz. Akyaka tatil için mutlaka ziyaret edilmesi bir belde olarak sizleri bekliyor.

İstanbul da Rüzgar Sörfü Yapmak - TYF Belgeli Tecrübeli Eğitmenlerden Windsurf Eğitimi, Çocuklar İçin Yaz Rüzgar Sörfü Okulu ve Yıl Boyunca Windsurf Antrenmanları İçin Arayabilirsiniz Telefon 0536 6631245

<


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir